НАКАЗ «Про затвердження результатів атестації педагогічних працівників закладів освіти Лубенської територіальної громади у 2021 році»

НАКАЗУЮ:

1. По ЗДО №1

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»

- Бець Ніну Миколаївну, вихователя.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст другої категорії»

- Галат Світлану Вікторівну, вихователя.

3. Атестувати на відповідність займаній посаді з підтвердженням 11 тарифного розряду

- Ігнатчик Оксану Валеріївну, вихователя.

2. По ЗДО №3

 

1.Атестувати на відповідність займаній посаді

- Шимченко Тетяну Андріївну, завідуючу.

3. По ЗДО №5

1.Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»

- Бобир Аліні Володимирівні, вихователю.

2. Атестувати на відповідність займаній посаді з підтвердженням 10 тарифного розряду

- Горду Світлану Миколаївну, вихователя.

4. По ЗДО №8

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

- Миронченко Тетяну Василівну, вихователя.

2.Атестувати на відповідність займаній посаді з підтвердженням 9 тарифного розряду

- Соніну Наталію Миколаївну, керівника музичного.

3.Атестувати на відповідність займаній посаді

- Демченко Тетяну Микитівну, завідуючу.

5. По ЗДО №9

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « вихователь-методист»

- Харіну Світлану Михайлівну, вихователя.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію « спеціаліст вищої категорії»

- Мужчіль Марині Василівні, керівнику музичному.

6. По ЗДО №12

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вихователь»

- Шапшалову Вікторію Євгеніївну, вихователя-методиста.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

- Приймак Ганну Анатоліївну, вихователя;

- Шапшалову Вікторію Євгеніївну, керівника музичного;

- Симоненко Світлану Григорівну, вихователя.

3.Атестувати на відповідність займаній посаді

- Бородай Людмилу Петрівну, директора.

7. По ЗДО №17

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

- Афоніній Оксані Павлівні, вихователю ;

- Єфімовій Ганні Юріївні, вихователю;

- Назаренко Тетяні Олександрівні, вихователю.

2. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Карпець Валентину Андріївну, директора.

8. По Михнівському ЗДО

 

1. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Діденко Любов Олексіївну, директора.

9. По Литвяківському ЗДО

1.Атестувати на відповідність займаній посаді

- Кухту Наталію Валеріївну, директора.

10. По Вищебулатецькому ЗДО

 

1. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Остапко Наталію Миколаївну, директора.

11. По Пісківському ЗДО

1. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Тараненко-Ільїну Валентину Іванівну, директора.

12. По ЗОШ №1

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»:

- Головань Тетяну Іванівну, вчителя початкових класів;

- Шелег Тетяну Василівну, вчителя математики;

- Шуляк Світлану Миколаївну, вчителя зарубіжної літератури та російської мови.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»

- Карпенко Маргариту Георгіївну, вчителя трудового навчання.

3. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

- Семенець Світлану Іванівну, вчителя хімії, біології та основ здоров’я.

13. По ЗОШ №2

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»:

- Гайдука Олександра Миколайовича, вчителя фізичної культури;

- Больбот Олену Миколаївну, вчителя історії та економіки;

- Рєпіну Ірину Олексіївну, вчителя початкових класів.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

- Удовченко Валентину Іванівну, вчителя географії.

3. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

- Голяку Бориса Івановича, вчителя фізики, астрономії та інформатики;

- Цимбал Олену Іванівну, вчителя української мови та літератури, асистента вчителя.

4. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Рєпіну Ірину Олексіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи.

14. По ЗОШ №3

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»:

- Кобилянську Тамару Василівну, вчителя української мови та літератури;

- Романенко Наталію Миколаївну, вчителя математики;

- Романенка Володимира Анатолійовича, вчителя трудового навчання;

- Рудяк Наталію Іванівну, вчителя англійської мови;

- Яковенко Ларису Миколаївну, вчителя географії.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»

- Слісаренко Надії Миколаївні, вчителю початкових класів.

3. Атестувати на відповідність займаній посаді:

- Кобилянську Тамару Василівну, директора;

- Романенко Наталію Миколаївну, заступника директора з навчальної роботи.

15. По ЗЗСО №4

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання « старший учитель»:

- Горбатенку Олександру Михайловичу, вчителю фізичної культури;

- Притулі Валентині Володимирівні, вчителю трудового навчання та основ здоровʼя.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»:

- Коробицьку Світлану Едуардівну, вчителя етики та мистецтва;

- Романову Валентину Миколаївну, вчителя зарубіжної літератури та російської мови.

3. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання « учитель-методист»:

- Любич-Роман Оксані Миколаївні, вчителю української мови та літератури;

- Смаль Любові Іванівні, вчителю історії, правознавства та громадянської освіти.

4. Атестувати на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»

- Бойчевську Наталію Іванівну, вчителя початкових класів.

5. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Коробицьку Світлану Едуардівну, директора.

16. По спеціалізованій школі №6

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»:

- Корінь Ларису Петрівну, вчителя англійської мови;

- Сокирко Ніну Михайлівну, вчителя англійської мови.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання « учитель-методист»:

- Кравчук Вірі Іванівні , вчителю зарубіжної літератури;

- Прозоровській Олені Федорівні, вчителю біології, природознавства та трудового навчання.

3. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання « старший учитель»

- Демʼянченко Антоніні Василівні, вчителю англійської мови;

- Сивокінь Ользі Сергіївні, вчителю англійської мови.

4. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « старший учитель»:

- Лакішіс Наталію Олександрівну, вчителя англійської мови;

- Томка Василя Григоровича, вчителя інформатики;

- Антоненко Наталію Геннадіївну, вчителя історії, правознавства та громадянської освіти.

5. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» :

- Лябах Олені Олексіївні, вчителю початкових класів;

- Сластніковій Олені Григорівні, вчителю початкових класів.

17. По ЗОШ №7

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»

- Компанієць Віру Петрівну, вчителя математики.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»

- Бердюгіну Лідію Петрівну, вчителя фізики.

3. Атестувати на відповідність займаній посаді:

- Гринь Ірину Миколаївну, директора;

- Євдокимову Валентину Василівну, заступника директора з навчальної роботи.

18. По ЗОШ №8

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « старший учитель»

- Парісту Світлану Василівну, вчителя біології та природознавства.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»

- Сафронову Ірину Олександрівну , вчителя історії та правознавства.

3. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

- Балі Ірині Володимирівні, вчителю історії, трудового навчання та технологій;

- Зиковій Світлані Тихонівні, вчителю початкових класів.

4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель»

- Манько Надії Олександрівні, вчителю основ здоровʼя.

5. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Манько Надію Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи.

19. По НВК №9

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

- Панченко Світлану Вікторівну, вчителя української мови та літератури.

20. По ЗОШ №10

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « учитель-методист»

- Назаренко Олену Вікторівну, вчителя фізики та астрономії.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « старший учитель»

- Сокола Віктора Олексійовича, вчителя фізичної культури та «Захисту України».

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання « старший учитель»

- Редькіній Наталії Олексіївні, вчителю англійської мови та зарубіжної літератури.

21. По Березотіцькій ЗОШ

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

- Таранич Олені Вікторівні, вчителю історії.

22.  По Вищебулатецькій  ЗОШ

1. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»

- Плішенко Валентині Панасівні, вчителю української мови та літератури.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню « старший учитель»

- Овдієнко Любов Миколаївну, вчителя початкових класів.

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

- Легуші Юлії Олександрівні, вчителю англійської мови.

4. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Плішенко Валентину Панасівну, директора.

23. По Вовчицькому ліцею

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»:

- Баранова Олексія Анатолійовича, вчителя історії та географії;

- Ляшенко Наталію Миколаївну, вчителя української мови та літератури.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

- Ткачуку Сергію Володимировичу, вчителю фізичної культури.

3. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Ляшенко Наталію Миколаївну, заступника директора з науково-методичної роботи.

24. По Засульському ліцею

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»

- Деркач Ларису Станіславівну, вчителя математики.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

- Охріменко Лідію Миколаївну, вчителя зарубіжної літератури;

- Якименко Людмилу Григорівну, вчителя біології та хімії.

3. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Федоренко Галину Созирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи.

25. По Ісківській ЗОШ

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»

- Левішко Наталію Іванівну, вчителя математики.

2. Атестувати на відповідність займаній посаді:

- Ауніну Оксану Василівну, директора;

- Торовик Світлану Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи.

26. По Калайдинцівській ЗОШ

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

- Гонту Тетяну Володимирівну, вчителя української мови та літератури.

27. По Литвяківській ЗОШ

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

- Одокієнко Валентину Миколаївну, вчителя математики.

28. По Снітинській ЗОШ

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

- Кулик Лідію Володимирівну, вчителя географії.

2. Атестувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

- Гордієнко Світлану Василівну, вчителя початкових класів.

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

- Кулик Олені Григорівні, вчителю англійської мови.

29. По Войнихівській ЗОШ

1. Атестувати на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»

- Шелега Олександра Володимировича, вчителя фізики та інформатики.

30. По СЮТН

1. Атестувати на відповідність займаній посаді

- Лисенка Сергія Володимировича, директора.

2. Атестувати на відповідність займаній посаді з підтвердженням 12 тарифного розряду

- Кравцова Вʼячеслава Миколайовича, керівника гуртка.

3. Атестувати на відповідність займаній посаді зі встановленням 12 тарифного розряду:

- Агапову Наталію Миколаївну, керівника гуртка;

- Гончарову Аліну Сергіївну, керівника гуртка.

4. Атестувати на відповідність займаній посаді зі встановленням 11 тарифного розряду

- Іващенка Миколу Анатолійовича, керівника гуртка.

5. Присвоїти педагогічне звання «керівник гуртка-методист» та 12 тарифний розряд

- Баранову Олексію Анатолійовичу, керівнику гуртка.

31. По Лубенському центру професійної освіти

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

- Іванову Дмитру Миколайовичу, майстру виробничого навчання.

32. Керівникам закладів освіти Лубенської територіальної громади забезпечити встановлення вказаним педагогічним працівникам розмірів місячних ставок заробітної плати у відповідності з кваліфікаційною категорією, званням, педагогічним стажем і виплату їм заробітної плати за новими ставками з 01 квітня 2021 року.

33. Контроль за виконанням даного наказу покласти на в. о. директора ЦПРПП Січкар Н.А.

Начальник Управління освіти Мирослав КОСТЕНКО