До відома батьків майбутніх першокласників!

Середа, 20 березня 2019, 12:23

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради від 22.08.2018 року № 193 за закладами загальної середньої освіти (школами) міста закріплено території обслуговування.

Наголошуємо, що першочергове право на зарахування до перших класів надається дітям, які мешкають за адресами, що відносяться до територій, закріплених за школами, відповідно до поданого нижче розподілу.

Читати далі: До відома батьків майбутніх першокласників!

 

ЗАПРОШУЄМО НА САЙТ ЛУБЕНСЬКИХ ОСВІТЯН!

Субота, 01 червня 2013, 19:58

Шановні друзі!

Лубенські освітяни завжди готові до співпраці з усіма, хто усвідомлює потребу подальшого розвитку освіти в нашому місті, а значить – небайдужий до його майбутнього. Сподіваємося, що інформація, розміщена на нашому сайті, зацікавить колег, учнів, батьків та громадськість, дасть можливість детальніше ознайомитися з навчальними закладами міста, їх педагогічними здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні відкриття.

З повагою Мирослав Костенко, начальник управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

 

Оздоровча кампанія "Літо - 2019"

Вівторок, 04 червня 2019, 12:36

 

03 червня 2019 року в закладах освіти міста Лубен розпочато оздоровчу кампанію "Літо - 2019". Робота пришкільних таборів – це позитивний досвід у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час літніх канікул. З метою здійснення змістовного дозвілля та відпочинку дітей під час літніх канікул відбулося урочисте відкриття пришкільних таборів, яких цього року в місті налічується 12, і в яких відпочиває 761 учень різних категорій.

Читати далі: Оздоровча кампанія "Літо - 2019"

 

Zero Waste School Lubny

Вівторок, 21 травня 2019, 13:04

 

 

Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola вдруге реалізовує проект Zero Waste School, який покликаний впровадити культуру сортування відходів у школах та громадах. Цьогоріч на конкурс подали 1098 анкет. Відбір відбувався за такими критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day; повнота відповідей у анкеті; наявність відео та відповідність школи до вимог проекту. Переможцями проекту Zero Waste School у Полтавській області стали чотири школи, серед яких Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3.

Читати далі: Zero Waste School Lubny

 

16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців

П'ятниця, 17 травня 2019, 11:52

 

На базі Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді відбувся 16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців. До програми змагань входили «Творчі майстерні», «Туристсько-краєзнавчий маршрут» і конкурсна програма.

«Творчі майстерні» – захист звіти про свою пошуково-дослідницьку діяльність за шістьма напрямками: історичне та географічне краєзнавство, археологія, геологія, екологія, етнографія.

Читати далі: 16 обласний зліт юних туристів-краєзнавців

 

Співпраця без кордонів

Понеділок, 13 травня 2019, 11:42

 

Як би детально не описувала світ Вікіпедія, як би захоплююче не розповідали про нього вчителі, як би влучно не передавали пейзажі чужі фото – усе це жодним чином не замінить власний досвід! Адже побачене, відчуте, пережите змушує не лише краще запам’ятати й зрозуміти те, як живуть люди в інших країнах, а й проаналізувати, обміркувати, знайти щось спільне, відмінне, одним словом, скласти власну думку про ситуацію за межами України.

Читати далі: Співпраця без кордонів

 

Перемога на заключному етапі конкурсу МАН

Вівторок, 07 травня 2019, 12:38

Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, методичний кабінет щиро вітають учня 11 класу школи №3 Булаха Олега, який виборов ІІІ місце на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції "Геологія, геохімія та мінералогія", та його наукового керівника, вчителя географії Яковенко Ларису Миколаївну.

 

Читати далі: Перемога на заключному етапі конкурсу МАН

 

Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

П'ятниця, 26 квітня 2019, 06:40

 

 

Природа хоче, щоб діти були дітьми,

перш ніж бути дорослими.

Дайте дитинству дозріти в дітях.

Жан-Жак Руссо

Для забезпечення реальної наступності у роботі закладу дошкільної освіти та школи важливо дотримуватись певних умов: співробітництво має бути довготривалим і нерозривним; робота - системною і плановою; завдання - комплексними та інтегрованими. А отже, має забезпечуватися наступність між Державними стандартами дошкільної і початкової освіти.

Читати далі: Семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста

 

Інформація для батьків щодо реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що передбачено в Державній бюджетній програмі на 2019 рік.

Середа, 24 квітня 2019, 08:36

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг. Детальніше www.msp.gov.ua

На виконання Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, яким передбачені видатки за бюджетною програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” Урядом 27.03.2019 був прийнятий проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу”.

Читати далі: Інформація для батьків щодо реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що передбачено в Державній бюджетній програмі на 2019 рік.

 

Міський семінар-практикум директорів шкіл та заступників з навчальної та навчально-виховної роботи

Вівторок, 23 квітня 2019, 06:27

 

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини, її стрижень – розвивальна, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

Як, яким шляхом має розвиватись освіта в майбутньому? У чому повинні полягати її стратегічні пріоритети й цінності, її найважливіші функції? Ці та інші питання очікують зваженої відповіді й не можуть не хвилювати, непокоїти людей, особливо тих, які безпосереднім чином зв’язані зі сферою освіти. Освіта сьогодні стала могутньою соціокультурною силою, яка визначає стратегію країни на десятиріччя вперед; освіта перестала бути сферою послуг, вона є способом формування майбутньої нації.

Читати далі: Міський семінар-практикум директорів шкіл та заступників з навчальної та навчально-виховної роботи

 

Сторінка 1 з 77

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»