До відома батьків майбутніх першокласників!

Середа, 20 березня 2019, 12:23

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради від 22.08.2018 року № 193 за закладами загальної середньої освіти (школами) міста закріплено території обслуговування.

Наголошуємо, що першочергове право на зарахування до перших класів надається дітям, які мешкають за адресами, що відносяться до територій, закріплених за школами, відповідно до поданого нижче розподілу.

Читати далі: До відома батьків майбутніх першокласників!

 

ЗАПРОШУЄМО НА САЙТ ЛУБЕНСЬКИХ ОСВІТЯН!

Субота, 01 червня 2013, 19:58

Шановні друзі!

Лубенські освітяни завжди готові до співпраці з усіма, хто усвідомлює потребу подальшого розвитку освіти в нашому місті, а значить – небайдужий до його майбутнього. Сподіваємося, що інформація, розміщена на нашому сайті, зацікавить колег, учнів, батьків та громадськість, дасть можливість детальніше ознайомитися з навчальними закладами міста, їх педагогічними здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні відкриття.

З повагою Мирослав Костенко, начальник управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

 

Карпатами з рюкзаками

Четвер, 18 липня 2019, 12:41

 

Вихованці гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс», під керівництвом Полонського Миколи Миколайовича та Білана Руслана Олексійовича, з 7 по 13 липня взяли участь у туристському поході Карпатами.

Спочатку – екскурсія Львовом. Ми відвідали собор Святого Юра, Домініканський собор, Латинську катедру, помилувалися затійливою різьбою каплиці Боїмів, піднялися на ратушу і оглянули місто з висоти. А ще різноманітні пам’ятники, екскурсії до музею зброї Арсенал, музею скла і звичайно – львівська кава, львівські шоколадні.

Читати далі: Карпатами з рюкзаками

 

У сонячному й зовсім не дощовому Львові!

Понеділок, 15 липня 2019, 12:23

 

26 червня 2019 року вихованці Лубенського ДЮКСОТу, а саме члени гуртків «Історичне краєзнавство» та «Літературне краєзнавство» (керівники Іващенко Л.О., Журавель О. М.) відвідали незвичайне, історичне та просто таки європейське місто - Львів.

Із самого початку ми всі одностайно вирішили підкорювати цей туристичний центр пішки. У нас навіть не виникало питань щодо того, що потрібно їхати десь автобусом чи тролейбусом.

Читати далі: У сонячному й зовсім не дощовому Львові!

 

«Панорама творчих уроків — 2019» - наші серед лідерів.

Понеділок, 15 липня 2019, 12:18

 

Протягом травня-липня 2019 року проходив щорічгний Всеукраїнський конкурс «Панорама творчих уроків — 2019», мета якого - професійне зростання педагогічної спільноти України, поширення провідного досвіду освітян та їхня творча реалізація. Це – найбільший конкурс для педагогів в Україні. Теми конкурсу щорічно обираються  відповідно до концептуальних засад української школи. Педагоги-новатори, педагоги-реформатори мають змогу показати власний суттєво новий досвід, на основі якого нова, сучасна українська школа навчатиме юне покоління, яке має бути конкурентоспроможним, цілеспрямованим, вміти критично мислити та реалізувати власний потенціал у майбутньому професійному житті.

Читати далі: «Панорама творчих уроків — 2019» - наші серед лідерів.

 

Звітний концерт вихованців пришкільних таборів шкіл міста

Четвер, 20 червня 2019, 18:45

 

 

Змістовний відпочинок вихованців пришкільних таборів поповнився ще одним веселим та цікавим заходом: 18 червня 2019 року на базі Лубенської загальноосвітньої шоли №10 відбувся звітний концерт вихованців пришкільних таборів шкіл міста "Дитинство – це пора казкова".

Читати далі: Звітний концерт вихованців пришкільних таборів шкіл міста

 

День LEGO!

Середа, 19 червня 2019, 11:15

 

 

LEGO - одна з найвідоміших нині педагогічних систем, яка широко використовується в освітньому процесі. Це найдієвіший методичний комплекс чуттєво-пізнавального розвитку дітей, у якому поєднуються моделі реального світу й предметно-ігрове середовище навчання. Конструктор LEGO не тільки розвиває моторику й вмикає фантазію, а й учить бачити в тривимірній проекції, виховує толерантність, уміння узгоджувати й планувати дії, співпрацювати.

Читати далі: День LEGO!

 

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

Середа, 19 червня 2019, 11:14

 

08 – 09 червня на Дніпропетровщині відбулися змагання чемпіонату України зі спортивного орієнтування (рогейн, 12 годин) за участю 136 спортсменів з 14 областей України. Рогейн – командний вид змагань, де спортсмени не мають права розділятися на дистанції. За обмежений період часу вони повинні набрати максимальну суму очок за відвідування контрольних пунктів, встановлених на місцевості. Контрольні пункти мають різну вартість, залежно від віддаленості від старту і складності їх знаходження.

Читати далі: Чемпіонат України зі спортивного орієнтування

 

Кубок України зі спортивного орієнтування

Середа, 19 червня 2019, 11:08

 

Команда ДЮКСОТ Валтекс зі спортивного орієнтування 12-17 червня взяла участь у змаганнях Кубка України зі спортивного орієнтування, які відбулися у Сумській області.

Крім гарного відпочинку, наші учасники отримали купу нагород.

Коротка дистанція: Бондаренко Анастасія – 2 місце, Бондар Марія – 2 місце, Замахіна Тетяна – 3 місце, Петкевич Сергій – 1 місце, 3 секунди завадили Шилу Ярославу стати бронзовим призером.

Довга дистанція: Бондар Марія – 3 місце, Замахіна Тетяна – 3 місце, Москаленко Ірина – 2 місце, Петкевич Сергій – 1 місце.

Середня дистанція: Бондар Марія – 1 місце, Замахіна Тетяна – 2 місце, Москаленко Ірина – 2 місце, Петкевич Сергій – 1 місце

Середня дистанція (гандикап): Бондар Марія – 3 місце.

Читати далі: Кубок України зі спортивного орієнтування

 

Оздоровча кампанія "Літо - 2019"

Вівторок, 04 червня 2019, 12:36

 

03 червня 2019 року в закладах освіти міста Лубен розпочато оздоровчу кампанію "Літо - 2019". Робота пришкільних таборів – це позитивний досвід у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час літніх канікул. З метою здійснення змістовного дозвілля та відпочинку дітей під час літніх канікул відбулося урочисте відкриття пришкільних таборів, яких цього року в місті налічується 12, і в яких відпочиває 761 учень різних категорій.

Читати далі: Оздоровча кампанія "Літо - 2019"

 

Сторінка 1 з 78

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»